Stunning Apartment With Sea Views - Eaw Homes

  • 155 μ²
  • 4 υπνοδωμάτια
  • 3 μπάνια

Το Stunning Apartment With Sea Views - Eaw Homes Μαρμπέλλα βρίσκεται σε εκλεκτή τοποθεσία, περίπου 7 λεπτά με τα πόδια από το Λιμάνι της Marbella. Αυτό το διαμέρισμα προσφέρει σύγχρονες παροχές, όπως Wi-Fi, καθώς και ιδιωτικό χώρο στάθμευσης για τους ταξιδιώτες με αυτοκίνητο.

Το Stunning Apartment With Sea Views - Eaw Homes 155 τ.μ. Διαθέτει μικρή κουζίνα με όλες τις απαραίτητες συσκευές.

Constitution Park απέχει 600 μέτρα από το διαμέρισμα και ο σταθμός λεωφορείων Edificio El Cisne είναι σε απόσταση μόνο 500 μέτρων. Οι επισκέπτες μπορούν εύκολα να φτάσουν στην Πλατεία Plaza de los Naranjos που βρίσκεται σε απόσταση μόνο 6 λεπτών με τα πόδια. Centro Cultural Cortijo De Miraflores βρίσκεται σε απόσταση περίπου 1 χλμ.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Stunning Apartment With Sea Views - Eaw Homes Μαρμπέλλα
Marisol Beach And Sea View Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Marisol Beach And Sea View Apartment

30 μ από το κατάλυμα
USD 233 USD 210
ανά νύχτα
Apartamento Ocean View Marbella
Τιμή μόνο για κινητά

Apartamento Ocean View Marbella

4.6
Αξιοπρεπές 24 σχόλια
73 μ από το κατάλυμα
USD 116 USD 104
ανά νύχτα
Valdecantos Beachfront Suites
Τιμή μόνο για κινητά

Valdecantos Beachfront Suites

76 μ από το κατάλυμα
USD 233 USD 210
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΜάΛαγας
    54 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Λεωφορείο

    • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Ταράτσα

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 21:00
    Check-out: από 08:00 έως 11:00
    Αριθμός αδείαςESFCTU0000290290008007430000000000000000VUT/MA/815296,VFT/MA/654587
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το Stunning Apartment With Sea Views - Eaw Homes;
      Το Stunning Apartment With Sea Views - Eaw Homes βρίσκεται κοντά σε Puerto Deportivo de Marbella.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Stunning Apartment With Sea Views - Eaw Homes;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Stunning Apartment With Sea Views - Eaw Homes περιλαμβάνουν Centro Cultural Cortijo De Miraflores, που απέχει 14 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Stunning Apartment With Sea Views - Eaw Homes;
      Η τιμή κράτησης στο το Stunning Apartment With Sea Views - Eaw Homes θα είναι 258€.
    • Το Stunning Apartment With Sea Views - Eaw Homes προσφέρει πάρκινγκ;
      Το Stunning Apartment With Sea Views - Eaw Homes παρέχει ιδιωτικός χώρος στάθμευσης στους πελάτες.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα περιλαμβάνουν El Bodegon Cafe' και HACIENDA PATAGONICA Tapas Grill και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο μεγάλο είναι το Stunning Apartment With Sea Views - Eaw Homes;
      Η έκταση του το Stunning Apartment With Sea Views - Eaw Homes αποτελεί 155 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΜάΛαγας
    54 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Stunning Apartment With Sea Views - Eaw Homes Μαρμπέλλα

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο